Hoş Geldiniz

MENÜ

Rüyada Ab-ı-Hayat Görmek

admin

102

Yok

Rüyada Ab-ı-Hayat Görmek

Rüyada Ab-ı-Hayat Görmek

 

Rüyanızda ab-ı hayat suyundan içiyorsanız, hastalığınıza ve hüzünlerinize çare bulacağınız anlamına gelir. Hasta iseniz veya rahatsız olan bir yakınınız varsa kısa zamanda iyileşme olacağı anlamına gelir. Sorunlarınızı ve sorunlarınıza da halledeceğinizi delalet eder. Rüyanızda ab-ı hayat suyundan içiyorsanız yaşadığınız sürece rahatsızlık ve hüzünlerle uğraşmayacağınız anlamına gelir. problemsiz, gönül rahatlığı bir yaşama işaret eder.

Rüyanızda, ab-ı hayat denilen mevhum bir suyun aktığı bir çeşmeyi görüyorsanız, şahısın uzunca hayatı olacağına ve camiadaki işlerinin yolunda gideceğine işaret eder. Rüyanızda ab-ı hayatın aktığı bir yeri görüyorsanız şahısın ömrünü uzatması demektir. Rüyasinda ab-ı hayatı içen tüm borçlarını kapatır, parasal olarak büyük bir huzur yaşar. Ayrıca rüyayı gören şahısın hüzünlerinden, rahatsızlıklarından, tasalarından kurtulmasını ve mutlu bir hayat yaşamasını işaret eder.

Rüyanızda ab-ı hayat suyundan birine ikram ettiğinizi görüyorsanız, o insan için iyi isteklerde bulunup, o şahsın yaşamında başarı ve gönül rahatlığı elde etmesini canı gönülden isteyeceksiniz demektir.