Hoş Geldiniz

MENÜ

Rüyada Abajur Görmek

admin

112

Yok

Rüyada Abajur Görmek

Rüyada Abajur Görmek

Rüyanızda abajur hakkında herhangi bir şey görüyorsanız, yakın zamanda bir işten parasal bir getiri sağlanacağını belirtir. Giriştiğiniz bir işten veya hiç beklemediğiniz bir yerden elinize kazanç geçeceğinin yorumlanır.

Rüyanızda abajur görüyorsanız yararlı bir işe başlamaya, geliri daha önceden bilinen ve belli olan işleri belirtir. O anda bilmediğiniz, daha sonradan ortaya çıkabilecek bir işten getiri sağlamak delalet etmektedir.

Rüyanızda abajur görüyorsanız güzel haberdir. Rüyanızda abajur görüyorsanız, yeni fırsatlar yakalamak ve bu fırsatları güzel bir biçimde kullanmak delalet etmektedir. Abajuru kendi yakan kişi, karşısına çıkan bir fırsatı mutlu yönde değerlendirecek demektir.

Rüyanızda abajur almak, çoğu kişi için yararlı olabilecek bir işe başlayacağınıza ve herkese güzellik edeceğinize işaret eder. Kendiniz için yapacağınız bir iş, çevrenizdekilere de yararı dokunacak bir hal alacaktır. Rüyanızda abajur takmak, yapacağınız işten diğerlarının faydalanmalarına izin vermeyeceğiniz, yalnızca kendinize yararı dokunacak bir iş yapacağınıza işaret eder.

Rüyanızda gördüğünüz abajur parıltılı, renkli renkliyse, bilhassa pembe renkteyse ve abajurun lambası yanıyorsa bu güzel bir kısmet demektir. Aynı zamanda sevenlerin kavuşması anlamına da gelir. Süslü ve lambası yanan abajur, aşk hayatınızda mutlu gelişmeler olacağının da habercisidir.