Hoş Geldiniz

MENÜ

Rüyada Abanoz Görmek

admin

90

Yok

Rüyada Abanoz Görmek

Rüyada Abanoz Görmek

Rüyanızda abonoz ağacı ya da abonozdan yapılmış eşyalar görülmesi çok inatçı, dediğim dedik, burnunun dikine giden ve kendi bildiğini okuyan ve geçimsiz birisi ile bir evlilik veya iş ortaklığı yapılacağını delalet eder.

Rüyanızda abanozdan yapılmış bir eşya görüyorsanız, sonucu pek de güzel olmayan olaylar ile karşılaşmaya işaret eder. Hayatınızda ters giden birkaç şey ile uğraşacağınız anlamına da gelir. Bazı rüya yorumcuları da abanoz görmeyi, kuvvetli ve inatçı birisiyle karşılaşma olacağına yorarlar. Rüyanızda abanoz ağacı görüyorsanız, gören şahısın cinsiyetine göre de farklı yorumlanabilir. Rüyanızda abanoz ağacını bir erkeğin görmesi neşeli, hayat dolu, zengin bir kadına karşılaşacağına işaret eder. Fakat uykunuzda abanoz veya abanoz ağacından yapılmış bir eşyayı kadının görmesi ise, katı kalpli ve varlıklı bir erkekle karşılaşacağı delalet etmektedir. Abanoz ağacından yapılmış ev eşyası, kadın için de erkek için de evliliğe işaret eder. Ancak evlenilecek şahısın geçimsiz ve huysuz birisi olması muhtemeldir. Abanoz ağacı zorluk ve uğraş anlamına da gelir. Bu yüzden, bu evliliğin çok uzun sürmeyeceğini, ayrılığın yakın bir zamanda olabileceğini delalet eder.

Rüyanızda abanoz ağacı görüyorsanız, uzak bir ülkeye yolculuk edeceğinize de işaret eder. Bir rivayete göre de; uykunuzda abanoz ağacı görüyorsanız, Hindistan’a gideceğinize ya da Hindistan’da yaşamış, oranın kültürünü almış, varlıklı ama inatçı bir adamla karşılaşacağınıza ve onunla bir dostluk kuracağınıza da işaret eder.

Abanoz ağacından yapılma eşyalar, yaşamınızda karşılaşacağınız enteresan sonuçlar olarak değerlendirilir. Halletmek için sizi biraz uğraştıracak bir problem, inatçı insanlar ve zorlu bir iş delalet etmektedir.

Ama uykunuzda görülen abanozdan yapılma bir ahşap sedefli ise, varlıklı bir eş veya işe işaret eder.