Hoş Geldiniz

MENÜ

Rüyada Ada Görmek

admin

104

Yok

Rüyada Ada Görmek

Rüyada Ada Görmek

 

Rüyanızda kayalıklarla kaplı ada yalnızlığa, yeşil ada birçok hayırlı nimete, üzerinde insanların yaşadığı ada mutlu ve sonu iyi olan hayata işaret eder.

Rüyanızda ada görüyorsanız, bekarlar için iyi bir aşk yaşayacağını, evliler için evlilik içi parasal ya da manevi sorunyı belirtmektedir. Orta yaşlılar için, iş değişikliğini de belirtebilir. Ada da gezinti, o sırada çok istediği bir işin gerçekleşmiyeceğini, adada fırtına, tasa ve acı yaşanacağını belirtmektedir. Adada yanardağ görüyorsanız, yakınlarınlarınızdan bir kötülük göreceğinizi, adanın batması yada, bir kız çocuğu doğacağını belirtmektedir.

Gördüğünüz verimli bir adaysa, giriştiğiniz işlerde etkin olacağınıza; şayet kuraksa, iş ve aşk hayatınızda birtakım problemlerla karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyanızda ada görüyorsanız, yeni bir iş teklifi ya da diğer bir tavsiye alınacağına işaret eder.

Rüyanızda ada görüyorsanız, dostlarının kendisinden yüz çevirdiklerine işaret eder. Rüyanızda bir adada olup oradan kurtulmak için hiçbir aracın bulunmadığını görüyorsanız, ümitsizliğe işaret eder. Rüyanızda adadan bir vapura bindikten sonra vapurun fırtınaya yakalandığını görüyorsanız, düşmanlarının çokluğuna; adadan yüzerek bir diğer sahile çıktığını görüyorsanız, sorunlarından kurtulup feraha çıkacağına işaret eder. Bir rivayete göre de, ada görüyorsanız, dayanağı; argodaki deyim ile dayısı olmayan bir kimse ile işaretidir. Rüyanızda adaya gitmek istediğini ama bir araç bulamadığını görüyorsanız, bir işe girmek ya da bir iş istemek için başvuracağı kimseyi tanımadığına ve bu konuda şiddetlikla karşılaştığına işaret eder. Bir diğer rivayete göre de: Rüyanızda ada görüyorsanız, adada bulunmak ya da adaya çıkmak, rüya sahibinin ummadığı bir yerden mirasa konacağına delalet eder.

Rüyanızda ada, yeni bir tavsiye, iş teklifi, vb. şeklinde de işaretidir. Bir adaya ayak bastığını gören şahısın hayatında büyük değişiklikler olur. Ayrıca uykunuzda ada görüyorsanız, şahısın hayatında değişiklik yapma talebini de anlatır.