Hoş Geldiniz

MENÜ

Rüyada Ada Tavşanı Görmek

admin

103

Yok

Rüyada Ada Tavşanı Görmek

Rüyada Ada Tavşanı Görmek

 

 

Rüyanızda evcil olan bir ada tavşanı görüyorsanız, saliha bir eşe delalet ederken yabani olan ada tavşanı, kötü huylu zevceye işaret eder.

Zevceye işaret eder. Beyaz tavşan ağırbaşlı ve sakin bir bayana, siyah ve çirkin tavşan kötü huylu bayana, sahip olduğu tavşanın ölmesi çocuklardan gelecek sorun, tavşan kesmek eşinden ayrılmaya, tavşanın kendisiyle konuştuğunu görüyorsanız halkın güzel güzelyi görmediği bir bayanla arkadaşlığa, tavşanı tutmak veya avlamak evlenmeye işaret eder.

Rüyanızda kısa sürede koşan bir tavşan görüyorsanız, saklanması gereken bir sırra işaret eder. Tavşanı avlamak, endişe ve şüphe içinde geçecek bir zamanın yaklaştığını; satmak, satın almak ya da pişirip yemek hafif bir rahatsızlıkla işaretidir.

Rüyanızda hızlı koşan bir tavşan görüyorsanız, gizlenmesi lazım olan bir sırra işaretidir. Tavşan avlamak, endişe ve şüphe içinde bir zamanın yaşayacağınıza işaret eder. Rüyanızda yavşan satmak, satın almak ya da yemek sağlık durumunun hafif bir rahatsızlıkla işaretidir.

İş hayatında büyük başarı elde edeceksiniz. Aşk hayatınızda huzurluluklar peşinizi bırakmayacak.

Sevimli, neşeli, candan, zeki, korkak bir arkadaştır.

Tavşan sevimli, neşeli, candan ama pekte cesareti olmayan bir tanıdıktır. Tavşan görenin böyle bir ahbabı olur. Tavşanı seven, okşayan, böyle başkasına yardımcı olur.