Hoş Geldiniz

MENÜ

Rüyada Adak Görmek

admin

125

Yok

Rüyada Adak Görmek

Rüyada Adak Görmek

 

 

Rüyanızda bir şey adamak ya da adadığı bir şeyi kurban keserek ya da diğer bir surette yerine getirileceğine verilen sözü tutmaya, korkudan emin olmaya, yarar ve çıkara yahu oruç tutmaya işaret eder.

Rüyanızda adak adamak, şahısın problemlerini çözüme ulaştırmak için yardım beklediğine işaret eder. Kişi sıkıntısını çözüldüğünde adağını kesinlikle yerine getirmelidir.

Rüyanızda adak görüyorsanız bazı durumlarda hayra, bazı durumlarda şerre işaretidir. Rüyanızda bir adak için bir sürüden adaklık hayvan aldığınızı görüyorsanız, verilen bir sözün yerine getirmek; aldığınız adağı kesip dağıtmadığını görüyorsanız, zekatınızı eksik verdiğinize; size verilen bir adak etinden yediğinizi görüyorsanız, birisi ile ilgili kötü sözler ifade ettiğinize; sizin adak etinden dağıttığınızı görüyorsanız, günahlarınızın affedileceğine işaret eder.

Uykusunda adak adadığını gören insan, bir problemin çözülmesi için başkalarından yardım beklemektedir. Yani durumu kendi başarısı düzeltemeyeceğine inanır. Rüyanızda adak adadığını görüyorsanız, yaşanan sorunlardan kurtulmak için başkasından yardım istemeye işarettir.