Hoş Geldiniz

MENÜ

Rüyada Adam Görmek

admin

114

Yok

Rüyada Adam Görmek

Rüyada Adam Görmek

Rüyanızda tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve güzel bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sorunu işarettir. Rüyanızda tanımadığı adamı öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması ya da bir dedikodu yüzünden çok sıkıntıya düşmeyi belirtmektedir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık sorunluluğuna, bir şey almak, ciddi bir rahatsızlığa, güzellik etmek, yakın çevrede bir sorun işarettir. Adama kazanç vermek, cansıkıcı bir dedikoduyu, kazanç almak, emeğinin karşılığı çok büyük bir kazanç kazanılacağını belirtmektedir.

Rüyanızda daha önce tanışmadığı bir adam ile konuşma, yeni ve güzel bir arkadaşlığı gösterir. Rüyanızda adama hakaret, size yöneltilen suçlamalardan kurtulmaya işaret eder.

Yakışıklı bir adam görüyorsanız, huzurlu bir hayatınız olacağı delalet etmektedir. Çirkin ya da bakımsız bir erkek, hüsrana uğrayacağınızın yorumlanır.

Adam, boylu poslu yadastek, temiz ve pak giymiş güzel birisi hayırlı haber, üstü-başı pis yada tatsız dedikodu, cılız, yetişkin bir adam yada umudun boşa çıkmasıdır.

Rüyanızda adam görüyorsanız, çoğu sekilde yorumlanir. Yolda herhangi bir kimse ile tartıştığını görüyorsanız, evinde eşi ile arasının açılacağına; bir taksi şoförü ile ağız kavgası yaptığını görüyorsanız, patronu ya da iş ortağı ya da amiri ile anlaşamadığına işaret eder. Birlikte iş yaptığı ortağına ya da emrinde çalışan bir isçiye ya da memursa masa arkadaşına bir ikramda bulunduğunu ya da onlarla beraber bir yemekhanede yemek yediğini gören, büyük bir nimete ulaşır ya da kazancı artar.