Hoş Geldiniz

MENÜ

Rüyada Adliye Görmek

admin

128

Yok

Rüyada Adliye Görmek

Rüyada Adliye Görmek

Rüyanızda adliye binası görüyorsanız, borç ve diğer akitlerde gösterilen umursamazlığa, camia hayatından sonra şahısın her şeyden hesaba çekileceğini unutmuş görünmesine işaret eder.

İşlerin bozulacağı ve sorun çekileceğini belirtmektedir. Adliyede hakim görüyorsanız güzele işaretidir.

İşlerinizin bozulacağı ve sorun düşeceğinizi belirtmektedir. Bulunduğunuz durumdan çok daha iyi konumlara gelerek, saygınlığınızın artacağını belirtmektedir. Güç işlerin üstesinden gelerek, emellerinize kavuşacaksınız.

Uykusunda adliye gören kişi doğru düşünmektedir fakat kanaatlerini çevresindekilere anlatmakta güçlük çekiyor demektir.

Adliye görüyorsanız hayırlı değildir. Bir adliye binasında bulunduğunuzu ve bazı kimselerle mahkemelik olduğunuzu görüyorsanız, sağlığınızda bazı sorunlar olduğuna; kesinlikle bir hekime başvurmanız gerektiğine ya da işleriniz deki aksaklıklar için bir maliyeci uzmana danışmanız lazım geldiğine işaret eder. Bazılarına göre; uykunuzda adliye binası görüyorsanız, işlerinin sorunlarına delildir. Adliye binasından içeri girdiğini görüyorsanız, bir işinden kaynaklı mahkemeye düşeceğine; mahkeme koridorunda bir avukatla konuştuğunu görüyorsanız, düşmanlarının galebesine; kendisinin bir mahkeme salonunda bir başka birini savunduğunu ya da bir avukatın kendisini savunduğunu görüyorsanız, karışık işlerinin düzeleceğine işaret eder. Mahkeme kapısından çıktığını görüyorsanız, işlerinin uzayacağına, girdiğini görüyorsanız yada bunun aksine delildir. Rüyanızda adliye binasını görüyorsanız, rüya sahibinin işlerinin bozulacağına işarettir. Ancak adliyede hakim görüyorsanız, güzel biçimde tabir edilir.