Hoş Geldiniz

MENÜ

Rüyada Afsuncu Görmek

admin

130

Yok

Rüyada Afsuncu Görmek

Rüyada Afsuncu Görmek

Rüyanızda afsun okuyan kimseyi görüyorsanız, şayet okuduğu afsununda Allahü Teala Hazretlerini zikrederse, halkın arasını bulmaya işaret eder. Rüyanızda afsun suresini okuyan birisini görüyorsanız, tasa içindeki ve kederli halkı teselli eden, kalplerdeki kini teskin eden kimseye işaret eder.

Eğer afsununda Allahü Teala Hazretlerini zikretmez ise batıl söz söyleyen kimseye işaret eder. Afsun suresinde Allahü Teala adı zikredilmezse abes ve lüzumsuz kimseye delalet eder.

Kur’an ve sünnette bulunan bir dua ile bir rahatsız biri okumak rahatsızlık ve ağrılardan kurtulmaya, tasa ve kederin gitmesine, besmele ile beraber afsun okuyan bir kimseyi görüyorsanız, insanları sorunlardan kaynaklı teselli eden insana, Allahü Teala’nın zikri olmaksızın yapılan birçok afsun batıl söze, yalancılık ve riyakarlığa işaret eder.

Rüyanızda afsun görüyorsanız hayra yorulmaz. Bir şahısın herhangi bir şeyle kendisini afsunladığını görüyorsanız, büyük günah işlediğine; ağrı, rahatsızlık, baygınlık gibi şeylerden kurtulmak için afsunlandığını görüyorsanız, rahatsız ise, rahatsızlığının uzun süreceğine; borçlu ise, borçlarını uzun müddet ödeyemeyeceğine; seyahate çıkmak istiyorsa, çıkamayacağına işaret eder. Kendisinin bir birine afsun yaptığını görüyorsanız o kimseden bir kötülük göreceğine; afsunladığı kişi bayansa bir bayan şerrine düşüp halk önünde alçak olacağına; erkekse o adamdan çekinmesi gerektiğine işaret eder.