Hoş Geldiniz

MENÜ

Rüyada Ağaç Diktiğini Görmek

admin

165

Yok

Rüyada Ağaç Diktiğini Görmek

Rüyada Ağaç Diktiğini Görmek

Rüyanızda ağaç, o ağacın cinsine, mahiyetine, yararlı veya yararız olma gibi özelliklerine göre yapılır. Her mevsim yeşil kalan, yaprakları dökülmeyen ağaçları görüyorsanız dinde sebat etmeye, varlıklı, uzun ömre ve rızkın devamına işaret eder.

Yaprağını döken ağaçları görüyorsanız, ağacın cinsine göre, sevinç veya tasa; yoksulluk veya varlıklı işaret eder.

Bilmediğiniz ağaç endişe ve şiddetle tabir edilir.

Meyveli ağaç müslüman için salih amele, kafir için hidayet bulmaya; meyvesiz ağaç müslüman için amelsiz ilme, kendisinden yarar hasıl olmayacak kimseye delalet eder.

Bir ağacın altında gölgelenmek, yağmurdan kaynaklı ağacın altına gelmek veya korku kaynaklısı ile bir ağaç altına sığınmak zenginliğe ve iktidar sahibi bir kimsenin himayesine girmeye, rızka işaret eder.

Ağaç dikmek bir eve damat olmakla şeref bulmaya, ağaç üzerinde yatmak çok çocuğa, kendini ağaç üzerinde görüyorsanız çekindiği şeyden korunmaya delalet eder.

Rüyanızda ağaç kesmek güzel değildir. Ağacın kuruması rahatsız olanın veya kaybolmuş birisinin vefatına, kuru ağaç rızık ve hidayettir. Birtakım insanlarla bir ağaç altında bulunmak şahısın kitap ve sünnete uyduğuna, derelerin, vadilerin ve dağların ağaçları umulmadık yerden rızıklanmaya, bir ağaçta, o ağaca ait olmayan meyve görüyorsanız kocasından diğer bir erkekten hamile kalan bir bayana, bir ağaçtan, o ağacın meyvesi olmayan meyveleri toplamak haram mala, ağaç üzerine çıkmak, bir kimseyi bir şeyden men etmeye, ağaçtan inmek bir adamdan ayrılmaya, ağaçtan düşerek bir yerini kırmak, bir işten kaynaklı zarar görmeye işaret eder.

Rüyanızda meyve ağacı görüyorsanız, taleplerin gerçekleşeceğini ve parasal kazancı belirtmektedir. Yapraksız ve kuru bir ağaç görüyorsanız, taleplerin gerçekleşmeyeceğini belirtmektedir. Çok yapraklı ağaç ise sağlık ve olumluluk belirtmektedir.

Canlı, yeşil ve ulu bir ağacın altında durmak daima korunacağına ve talihli olacağına işaret eder. Ağaç kesmek ise yanlış yola sapmak olarak işaretidir.