Hoş Geldiniz

MENÜ

Rüyanızda Ağaç Kesmek

admin

245

Yok

Rüyanızda Ağaç Kesmek

Rüyanızda ağaç kesmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyanızda ağaç kesmek, canınızı sıkacak bazı olaylara işaret eder. Bu can sıkıcı durumlar sizi biraz mutsuz edebilir.

Rüyanızda ağaca çıkmak, ilmi yüksek bir kişi ile çalışmalar yapacağınıza işarettir. Bu kişi iş hayatınızda son derece deneyimli bir yönetici olabileceği gibi eğitim alanında unvan sahibi bir kimse de olabilir. Gelişime açık olan yönünüz ile ilgili bu hususta derin bilgisi olan bir şahısın yardımını alabilirsiniz.

Rüyanızda ağaç dikmek, bilginiz ve deneyimleriniz vasıtası ile durumunuzun artacağına işaret eder. Bu mevki artışı itibar kazanmak olabileceği gibi kariyerinizdeki yükseliş de olabilir. Bir diğer rüya başkasına göre uykunuzda ağaç dikmek çocuk sahibi olacağınız anlamına gelmektedir. Evinizin bahçesine ağaç diktiyseniz rüyanızda, evlatlarınızın sayısına işarettir. Ne kadar çok ağaç dikmişseniz evlatlarınızın sayısı da o kadar çok olacaktır.

Rüyanızda ağaç görüyorsanız, yakın bir zamanda evlenip aile kuracağınıza, çoluk çocuğa olacağınıza ve bu aile hayatınızda olumlu ve mutlu günler geçireceğinize yorumlanır. Ayrıca bir tartışmaya gireceksiniz de yorumlanabilmektedir. İsmini bilmediğiniz ve daha önce görmediğiniz ağaçları rüyanızda görmeniz gelecek ile ilgili kaygılarınızın olduğunu işarettir.

Rüyanızda ağaç görmenin diğer bir anlamı yada iş veya çekinmeden vereceğiniz kararlar olacak. Ne karar verirseniz verin, varacağınız sonuç sizin için mutlu olacaktır. Kendiniz ile ilgili eğitimlerinizi tamamlayarak bu eğitimlerin iş yaşamınızda size yarar sağlayacağına işarettir. Almış olduğunuz eğitimlerin size iş yaşamınızda çoğu başarı sağlayacağına, bu başarıların da sağlam zeminler üzerinde kurulmuş olacağına işaret eder.

Rüyanızda gördüğünüz ağacın cinsine bağlı olarak farklı yorumlara sahip olmaktadır. Bu nedenle uykunuzda ağaç görüyorsanız için tek bir rüya tabiri bulunmuyor. Rüyada görülen ağacın türüne ve görüş biçimine göre rüya tabiri kendi kendinize yorumlamanız’da yarar olacaktır.

Rüyada meyve vermemiş, iyi kokan bir ağaç görmeniz etrafınızdaki kişilerden güzellikler göreceğinize işaret eder. Bu rüyanın bir diğer tabiri yada ağaç meyvesiz olduğu için, yeterli derecede bilginizin olmadığı konularda lüzumsuz yorumlar yapacağınıza işaret etmektedir.

Rüyanızda meyve ağacı görüyorsanız, manevi hayatınızdaki yaşanacak mutlu yöndeki değişimleri simgeler. İç camianızdaki tekamül devam ediyor ve siz güzelliğe yöneliyorsunuz demektir. Meyve ağacı şahsi gelişimi de simgelemektedir. Bilgi dağarcığınızı genişletebilir, daha fazla okuyabilir veya kurslara gidebilirsiniz. Rüyada ağacın üzerindeki meyveleri net olarak gördüyseniz yakın zamanda nimetler artacak demektir. Meyveler bereketi simgelediğinden hanenizdeki getiri artabilir. Özellikle bu meyveleri toplamışsanız bu rüya gelirinizin artacağına işaret eder.

Rüyanızda hurma ağacı görüyorsanız, yakın zamanda hediye alacağınıza yorumlanır. Bir diğer rüya da başkasına göre yada ticaretle ilgilenen bir şahısın uykusunda hurma ağacı görmesi, yaptığı ticaretin genişleyerek büyüyeceğinin habercisidir. Rüyada çok sayıda hurma ağacının sizin olduğunu görmeniz, yöneticilik yapacağının müjdecisidir. Görmüş olduğunuz hurma ağaçları yada altınızda görev yapan çalışanların temsilidir. Bakımsız ve meyvesiz bir hurma ağacı görmeniz yada kötü karakterli bir şahısın hayatınıza gireceğinin yorumlanır. Çekirdekten yetişerek büyümüş bir ağacın bu sürecini rüyanızda görmeniz yada evladınızın ilim sahibi ve güzel ahlaklı yetişeceği delalet etmektedir. Hurma bünyesinde insan yaşamı için gerekli çoğu vitamin ve mineral barındırır. Bu nedenle oldukça bereketli bir meyvedir. Bu bakımdan rüya tabircileri hurma ağacı gören şahısın hanesine bereket geleceği yorumunu da yapmışlardır. Hurma ağacı görüyorsanız, hile yapmadan dürüst bir biçimde çalıştığınızda bütün başarıların size geleceğine işarettir.

Rüyanızda üzüm ağacı görüyorsanız, mevki sahibi olduğu gibi bunun yanı sıra gösterişsiz bir şahısın hayatınıza gireceği gösterir. Rüyada üzüm ağacı görmüş ve üzümleri toplamışsanız, bu rüya çevreniz tarafından saygı göreceğinize işarettir.

Rüyanızda ceviz ağacı görmüşseniz emekleriniz boşa çıkmayacaktır. Çok emek verip, zaman ayırdığınız işleriniz vasıtası ile yuvanıza eşya alabilirsiniz. Eve bir mal girer. Bolluk ve bereketin size geleceğini bildirir. Ayrıca sağlık ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza müjdeler. Bir iş sahibi yada, yakın zamanda bir iş yolculuğuna çıkacağınız delalet etmektedir.

Rüyanızda elma ağacı görüyorsanız yaşamınızda mutlu sonuçlar gerçekleşecek demektir. Pozitif insanlarla karşılaşabilirsiniz ya da yaptığınız işlerin sonucu sizi memnun edebilir. Elma ağacı her zaman mutlu bir biçimde tabir edilir.

Yakın zaman içerisinde bir ikilemde kalabilirsiniz. Vereceğiniz karar sizin için güç olabilir. Bu konu ile ilgili ince eleyerek sık dokumalısınız. Rüyanız da size fikir verebilir. Elmalardan yemişseniz; yediğiniz elma tatlıysa doğru bir karar vereceğinize, ekşi yada yanlış bir karar vereceğinize işaretidir.

Rüyanızda şeftali ağacı görüyorsanız manen ve madden kendinizi geliştireceğiniz delalet etmektedir. Gelecekte çok mal sahibi olacağınız gibi bunun yanı sıra karakter özelliklerinizden de ödün vermeyeceksiniz demektir.

Rüyanızda ağaç kesmek hakkında tabiri okudunuz. Ayrıca rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumayı unutmayınız.

Okuduğunuz rüya; Büyük Rüya Tabirleri Külliyatı başta olmak suretiyle çeşitli kaynaklar referans alınarak oluşturulmuştur.