Hoş Geldiniz

MENÜ

Rüyanızda Ağıt Yakmak

admin

201

Yok

Rüyanızda Ağıt Yakmak

Rüyanızda Ağıt Yakmak


Rüyanızda ağıt yakmak ne demek, ne anlama gelir? Ağıt rüyalarının ayrıntılı tabirini aşağıda okuyabilirsiniz.

Rüyanızda Ağıt Görmek
Rüyanızda ağıt görüyorsanız; güzele yorulmaz ve tasa veren haberlerin haneye ateş gibi düşeceğini, sevilen insanların vefat haberlerinin alınacağını bildirir. Ağıt genel olarak keder ve elem dolu gözyaşı döküleceğine haber verirken, bunun yanı sıra moral şeklinde de büyük bir çöküş yaşanacağının ifadesidir. Yükümlülüklerin şahsa ağır gelmesi sonucunda aksayan işlerden dolayı yaşanacak problemlere, işten atılmaya, kazanç kaybına uğramaya, sağlık problemleri ile geçen zor günler yüzünden psikolojik şeklinde de kötüleşmeye işaretidir. Manevi açıdan bir boşluğa düşecek olmanın, hayatı ve camia işlerini boş vermenin, hattan zevk almamanın alameti olan rüya, şahısın giderek içine kapanmasından dolayı evinde de rahatlamanın kaçacağını, kendisini insanlardan soyutlayarak problemlerini çözüme ulaştırmak için çabalamadan yaşayacağını bildirir.

Rüyanızda Ağıt Yakan Birini Duymak
Ağıt yakan birisini duymak; yaşanılan çevrede meydana gelen olumsuzlukların, kötü haberlerin ve vefat eden yakınların ifadesi olan rüya, kişgüzel derinden etkileyecek kötü olayların habercisidir. Acı veren problemlerin, dostlardan ve sevdiklerinden ayrı kalmanın, gurbete gitmenin ifadesidir. Rüya sahibinin istemediği bazı durumlara katlanmak zorunda kalacağına, evliliğinde yaşadığı sorunlar sebebiyle iş yaşamında da moralsizleşeceğine delalettir. Ölmüş birisinin sonrasında ağıt yakıldığını duymak yada alınacak güzel haberlere tabir edilir.

Rüyanızda Cenaze Evinde Ağıt Yakmak
Rüyanızda cenaze evinde ağıt yakmak; gördüğünüz evde yaşanacak büyük problemlerin ve sorunların basit bir biçimde çözüleceğine ve aile halkının birlik ve birlikteliklerini koruyacaklarına tabir edilir.

Rüyanızda Ağıt Yakmak
Ağıt yakmak; kişi kendi evinde ölmüş birisinin arkasından ağıt yakarsa, o kimseden güzellik görerek olumlu olur. Aksine yorumlanan rüya, büyük sevinçlerin de habercisidir. Birden çok kişiyle ağıt yakmak yada hane halkını sevindirecek olayların, düğün dernek yapmanın, hasretlik çekenlerin yuvalarına dönecek olmalarının delaletidir. Diğer bir yoruma göre yaşanacak bazı kayıpların eksikliğini duyan rüya sahibinin hayıflanmayla geçecek günlerini işarettir.

Rüyanızda ağıt görüyorsanız hakkında tabiri okudunuz. Ayrıca rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumayı unutmayınız.