Hoş Geldiniz

MENÜ

"E" Kategorisi

Rüyada Para Görmek
Rüyada Para Görmek Rüyanızda Para Görüyorsanız Mehmet Emin Kırgil Şöyle Yorumlamıştır. Rüyada Dağınık Kağıt Para Görmek; Bir dedi kodunun yayıldığını ve bu dedi koduyu duyacağınızı işaret eder ve dikkatli olmanız gerekir. Rüyada Toplu Para Görmek ( Balya ) Şeklinde Korkulacak bir durumun olmadığını beklemiş olduğunuz kısmetlere veya sözlere duyacağınıza yorumlanır. Rüyada Dolar veya Euro Görmek…
Rüyada erkek çocuk görmek
Rüyada erkek çocuk görmek     Rüyada erkek çocuk görmek Allahın izni ile kısmetlerinizin ve rızkınızın artışına delalet eder.
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek   Rüyanız’da Eğer Eski Sevgilinizi Görüyorsanız Ayrıldığınız Kişinin Pişman Olduğunu ve Onunla İlgili Güzel Haberler Duyacağınız Anlamına Gelmektedir.  
Rüyada Ebabil Kuşu Görmek
Rüyada Ebabil Kuşu Görmek Eğer Rüyanızda Ebabil Kuşu Gördüyseniz Umutsuz Olduğunuz Bir Olay ile Alakalı Çok Güzel Gelişmeler Olacağına İşaret Eder.
Rüyada Daum Sendromlu Kız Çocuğu Emzirmek
Rüyada Daum Sendromlu Kız Çocuğu Emzirmek     Rüyanızda Daum Sendromlu Kız Çocuğu Emziriyorsanız Bazı konularda sıkıntılı olduğunuzu ve umutsuz olduğunuza bunları geride bırakmanız gerektiğine işaret eder.
Rüyada 2 Çocuk Biri Kız Diğeri Erkek Görmek
Rüyada 2 Çocuk Biri Kız Diğeri Erkek Görmek     Rüya Sahibinin Rüyasında 2 Çocuk Biri Erkek Diğeri Kız Görmesi Şöyle Yorumlanmaktadır   Öğlen ve akşam arası maddi ve manevi 2 haberi almaya delalet eder.