Hoş Geldiniz

MENÜ

"Z" Kategorisi

Rüyada Zorluk Yaşamak
Rüyada Zorluk Yaşamak     Rüyada Zorluk Yaşamak; Kendi elinizle yapmış olduğunuz bir hatayı telafi etmeniz gerektiğine ve kalabalık bir ortamda istemeden kullanacağınız bir sözün size ters tepeceğine, bazı kişileri istemeden kıracağınıza bu yüzden sessiz kalmanız sizin için daha hayırlı olacağına işarettir.   Mehmet Emin Kırgil Yorumudur
Rüyada Zurna Görmek
Rüyada Zurna Görmek Rüyada Zurna Çaldığınızı Görmek; Yalancı, sözünde durmayan bir kadın veya bir erkeğin size misafir olacağına, ona hizmette kusur etmemeniz gerektiğine fakat sözüne kulak vermemeniz sizin için daha iyi olacağına işaret eder.
Rüyada Ziynet Eşyası Görmek
Rüyada Ziynet Eşyası Görmek Rüyanızda Ziynet Eşyası Görmek; Bu günlerde bereketli mala mülke ve kısmetlere kavuşacağınıza, Ziynet eşyası takmak; Makam mevki sahibi olacağınıza; Yükselişe geçeceğinize veya çevrenizdekiler tarafından baş tacı edileceğiniz bir döneme gireceğinize fakat arkanızdan yine de dedi kodu yapılacağına delalet eder.
Rüyada Zülfikar Görmek
Rüyada Zülfikar Görmek   Rüyanızda eğer hazreti ali’nin kılıcı zülfikar’ı gördüyseniz kişinin çok güçleneceğine, karşısında kim olursa olsun korkmamanız gerektiğine, başarının size çok yakın olduğuna, mahkemelik bir durumunuz varsa veya devlet kapısında olumsuz bir işiniz var ise bunun hayırlı sonuçlanacağına delalet eder.   Yorumlayan : Mehmet Emin Kırgil
Rüyada Zürafa Görmek
Rüyada Zürafa Görmek Rüyanızda eğer zürafa görüyorsanız çok eskiden yapmış olduğunuz bir planı gerçekleştireceğinize, hayırlı bir yola, ömrünüzün uzamasına, çok sevineceğiniz bir telefon haberine kavuşacağınıza delalet eder.   Bu Rüya Yorumu Mehmet Emin Kırgil Tarafından Yorumlanmıştır.